Kanceláře Pivovarský dvůr Dolní Břežany

Kanceláře Pivovarský dvůr Dolní Břežany

Objekt Pivovarského dvora, foto 1 Objekt Pivovarského dvora, foto 2 Objekt Pivovarského dvora, foto 3

Aktuálně k dispozici

Proč v Dolních Břežanech?

Dolní Břežany je obec blízko Prahy, s dobrou dopravní dostupností přes Písnici na Pankrác a do centra, Břežanským údolím na Smíchov nebo směrem na obec Točnou do Modřan a nábřeží Prahy 1. Leží deset kilometrů od nájezdu na dálnici D1 a jeden kilometr od obchvatu Prahy. Dobrá dostupnost není ovšem hlavní devizou tohoto malebného místa s keltskou minulostí.

V Dolních Břežanech se budete vy i Vaši klienti cítit dobře

Je to místo s typickou atmosférou malého sídla, kde je živo, a které zároveň postrádá anonymitu, chaos a neosobnost velkoměsta. Díky nově vybudovaným vědeckým ústavům světového významu ELI Beamlines a HILASE (národní laserové centrum) a vědeckému pracovišti BIOCEV v nedaleké obci Vestec, se toto příjemné místo pro byznys i bydlení stává ještě atraktivnějším a pronájem kanceláře přímo v místě je dobrou volbou pro vaše podnikání.

Jaké prostory jsou aktuálně k dispozici?

Podívejte se na naši nabídku.

Objekt Pivovarského dvora

Budova s prostory k pronájmu je situována v nově vybudované centrální části obce naproti novému náměstí s poštou, bankou, supermarketem a řadou obchodů. Pivovarský dvůr s kancelářemi k pronájmu tvoří moderní nízké dvoupodlažní budovy s malým nádvořím. V přízemí jsou k dispozici obchodní prostory, v patrech pak kanceláře. Parkování je zajištěno v krytých garážích.. V budově je zajištěna nepřetržitá služba recepce a ostrahy. V současné době jsou kancelářské i obchodní prostory z větší části pronajaty. Dosud jsou však k dispozici prostory pro větší firmu a nabízíme i pronájem menších kanceláří, pokud Vám pro Vaše podnikání postačí jedna či dvě místnosti

Přijďte pracovat do příjemného prostředí kanceláří v areálu Pivovarského dvora. V moderních a dobře vybavených prostorách bude Váš byznys vzkvétat.

Objekt v ulici 5. května

Nově zrekonstruovaná historická budova v ulici 5. května je situována v centrální části obce naproti zámku a budově obecního úřadu. K budově náleží venkovní parkoviště a zahrada.

V objektu jsou k dispozici kancelářské prostory o celkové rozloze 270 m2. V přízemí objektu je klientům k dispozici pohodlná společná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zázemím.

Máte další otázky?

Konkrétní nabídku s kalkulací nájmu zašleme na požádání a rádi Vás uvítáme na osobní prohlídce prostor.

Kontaktujte nás!

Pivovarský dvůr, Pražská 636, Dolní Břežany, knesplova@kancelarebrezany.cz, Google Maps, Google Plus, Facebook